1.5KE510CA
Mfr.Part #
1.5KE510CA
Manufacturer
SMC Diode Solutions
Package/Case
Datasheet
1.5KE510CA
Description
TVS DIODE DO201AD
Stock
508
Manufacturer :
SMC Diode Solutions
Bidirectional Channels :
1
Operating Temperature :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case :
DO-201AD, Axial
Power - Peak Pulse :
1500W (1.5kW)